Wideorejestrator

Rozmowy na wszystkie inne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum.

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
adams5
Użytkownik
VIN:

Wideorejestrator

Post autor: adams5 » 10 lip 2019, o 20:50

Witam, panowie jestem zmuszony kupić wideorejestraor który ma bardzo czuły tryb parkingowy, ponieważ w garazu u mnie w pracy pojawił się człowiek który bardzo nie lubi mnie i mojego autka. Przez ostanie pół roku zrobił mi trzy opony, jakimś szpikulcem przebija mi boki opon. Wracając do tematu jestem całkiem zielony w temacie kamerek samochodowych głównie chodzi mi o to żeby kamerka włączała się gdy ktoś kręci się przy moim samochodzie i w jaki dość dyskretny sposób podłączyć ją żeby miała stałe zasilanie.
w203 1.8 kompresor starline 2006r WDB2030461A932885
Awatar użytkownika
sonko
VIP
VIN: WDB2032351F223984

Re: Wideorejestrator

Post autor: sonko » 13 lip 2019, o 14:19

ogólnie to youtube/internet i testy/recenzje oglądaj, dawno temu sam też myślałem nad kupnem najzwyklejszego rejestratora i z tego co się dowiedziałem to że za 300zł coś sensownego można już dostać chociaż przysłowiowej dupy to nie urwie i po namyśle zrezygnowałem

co rozumiesz poprzez "stałe zasilanie"?
jak mówiłem, orientowałem się dawno temu i problem był taki że o ile kamera miała jakąś baterię wbudowaną to była ona mała i np. parkując wieczorem przodem do chodnika kamerka włączała się co chwilę bo ludzie chodzili i nocy nie wytrzymywała ☹️
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off topic”