Mój Czarny Szatan

Zdjęcia różne oraz prywatne galerie forumowiczów.

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Bosman1974
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2026, o 14:06
VIN: WDB2032461F809856
Lokalizacja: Hel

Mój Czarny Szatan

Post autor: Bosman1974 »

Mój świeżo zakupimy MB w203 C180K
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Avantgarde W203 C180K 1,8
Awatar użytkownika
siwix
JuniorAdmin
Posty: 4718
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:38
VIN: WDB2032521F833745
Lokalizacja: Świdwin/ Buxtehude/Stade (DE)
Kontakt:

Re: Mój Czarny Szatan

Post autor: siwix »

:ok:
:!: Nie pomagam przez pw-- pytania pozostaną bez odpowiedzi
S203 M272 2.5 V6
S213 M276 3.5 V6 BiTurbo
Regulamin Forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „ALBUM ”