Cześć
Dokupiłem jeszcze jednego 203 (to jak ze szczeniaczkiem ze schroniska...) ciekawy konfig USA od pierwszego właściciela z całą historią przywiezienia na mienie przesiedleńcze. 320 4matic 2004 całość oryginał. VIN ten dopisany w zainteresowaniach (nie wiem jak wpisać dwa)
Przy jeździe próbnej mocno hałasowały wiekowe opony (auto z bardzo małym przebiegiem i opony z 2012 roku) ale po ich wymianie niestety pozostał jeden odgłos - jadąc ok 100 km/h lub więcej przy puszczeniu gazu i hamowaniu silnikiem delikatny świst/wycie gdzieś z przodu.
4matic nie miałem nigdy (m.in. dlatego go kupiłem) i zastanawiam się co tam może wymagać ingerencji? Jakieś łożysko wału? Czy coś poważniejszego się szykuje...
Poza tym samochód jeździ rewelacyjnie, 3.2 z 5G i 4matic jest stworzone do tej budy, taki zwinny i poręczny.
320 4matic delikatne wycie przy odpuszczaniu gazu
Moderator: Dziki Mar
-
Szela81
- VIP
- Posty: 15
- Rejestracja: 10 sty 2020, o 12:08
- VIN: WDB2030541F788738
- Przybek
- Moderator VIP
- Posty: 4009
- Rejestracja: 8 lis 2017, o 02:23
- VIN: WDB2032081F659063
- Lokalizacja: Łódź
Re: 320 4matic delikatne wycie przy odpuszczaniu gazu
Olej w przednim dyferencjale i skrzyni rozdzielczej do zmiany a potem szukaj luzów na wale i półosiach.


