Witam mam taki problem z moim W203 C 2,7 AUTOMAT
Otóż po uruchomieniu kiedy jest zimno i przełączeniu na d nie chce ruszyć ,silnik pracuje bez problemu a mimo to potrzebuje sporo czasu na ruszenie z miejsca
problem z ruszeniem
Moderator: Dziki Mar
-
tj.brym@gmail.com
- Użytkownik
- Posty: 3
- Rejestracja: 12 kwie 2023, o 07:52
- VIN: WDB2032161F417430
-
W203sopot
- VIP
- Posty: 35
- Rejestracja: 23 lut 2024, o 20:55
- VIN: WDB2037461A485188
Re: problem z ruszeniem
Cześć , nie miałem MB w automacie ale moja Bawarka raz tak miała przy zerowych błędach i niskich temperaturach zewnętrznych, wymiana oleju w skrzyni załatwiła sprawę i takie objawy znikły .
WDB2037461A485188 


