problem z ruszeniem

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
tj.brym@gmail.com
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 kwie 2023, o 07:52
VIN: WDB2032161F417430

problem z ruszeniem

Post autor: tj.brym@gmail.com »

Witam mam taki problem z moim W203 C 2,7 AUTOMAT
Otóż po uruchomieniu kiedy jest zimno i przełączeniu na d nie chce ruszyć ,silnik pracuje bez problemu a mimo to potrzebuje sporo czasu na ruszenie z miejsca
W203sopot
VIP
Posty: 35
Rejestracja: 23 lut 2024, o 20:55
VIN: WDB2037461A485188

Re: problem z ruszeniem

Post autor: W203sopot »

Cześć , nie miałem MB w automacie ale moja Bawarka raz tak miała przy zerowych błędach i niskich temperaturach zewnętrznych, wymiana oleju w skrzyni załatwiła sprawę i takie objawy znikły .
WDB2037461A485188 :mb:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skrzynia biegów i sprzęgło”