MASZ COŚ DO KOGOŚ WAL TUTAJ!

Rozmowy na wszystkie inne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum.

Moderator: Dziki Mar

Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Krótko na koniec , bo chyba faktycznie poszukam innego forum ...
- gdzie jest napisane , że jest to forum tylko i wyłącznie techniczne na którym mają prawo wypowiadać się "osoby posiadające udokumentowaną i potwierdzoną wiedzę z zakresu naprawy i obsługi w203" ?
- gdzie jest napisane że ktoś ma prawo urzywać powszechnie uważanych zwrotów za obraźliwe : "idiota, debil, bez szarych komórek" ? Można napisać, że ktoś mija się z prawdą , jest niedoinformowany, nie ma kompetencji ... ale to chyba za trudne jak widzę ..
- w kwestii ostatniej , to może szpece założyli by swój portal w203, gdzie udzielali by , czemu nie odpłatnie , autoryzowanych porad . Czemu by firmy nie założyć i nawet zarabiać na tym ?
- kiedy ludzie zrozumieją słowo społeczność ??? Ja nie wiem .....

ps .. Kiedy tu przybyłem , nie tak dawno byłem zafascynowany tym miejscem .. fajni ludzie , dużo wiedzy .... już mi przeszło ...
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
ktos92
Użytkownik
Posty: 1036
Rejestracja: 13 sty 2012, o 14:47
VIN: WDD2040012A607752
Lokalizacja: Galway

Post autor: ktos92 »

Jarod32 miałem tak samo, wchodząc tu na forum poznałem fużo ludzi którzy naprawdę mają wiedzę na temat MB, aż tu nagle ktoś kogoś wyYwa, obraża no ludzie... Greenwitch fakt faktem ktoś może wprowadzić kogoś w błąd ale nie obrażajmy ludzi. Fakt też jest taki, że przez złą poradę możemy utopić mnóstwo pieniędzy ale każdy ma swój rozum i będąc tu na forum wiem kogo mogę posłuchać ale do jasnej cholery mam też swój rozum. Ktoś jest w błędzie to go skoryguj ale nie obrażaj. :ok:
W204 C200 CDI BE Sport Edition 125 OM651 2011(Lift Model) //Vin: WDD2040012A607752
W215 CL600 M275 V12 Bi-Turbo 2002(Lift Model) //Vin: WDB2153762A031727
EX:
W204 C180 Kompressor Avantgarde AMG 2008
W203 C180 Classic 2002
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

O tym właśnie piszę .. Posiadam o motoryzacji wiedzę bardzo ogólną ... MB dopiero się uczę .. Jak nie jestem pewien , zawsze to zaznaczę .. czasami staram się naprowadzić .. Ale po nikim nie jechałem nigdy jak po szmacie .. od innych wymagam tego samego .. Cała filozofia.
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Awatar użytkownika
voytecku
VIP
Posty: 430
Rejestracja: 11 lis 2008, o 19:09
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: voytecku »

Panowie,
Nie zachowujmy sie jak dzieci w piaskownicy czy golfiarze.

Jakis czas temu mialem niezle spiecie przy US ze starszym kierowca fajnego w203. Naskoczyl na mnie wlasciwie bez powodu, potem ja jemu odpyskowalem i spirala agresji sie zakrecila. W drodze do US juz bez opamietania bluzgalismy na siebie i wyzywalismy sie od najgorszych. Gdybym akurat podjechal swoim w203, to ludzie stojacy obok pomysleliby, ze kierowcy/wlasciciele mercedesow to ostatnie chamy i buraki.

Na koniec tak sie ulozylo, ze wyszlismy w tym samym czasie z US, podszedlem do niego, zapukalem w szybe i przeprosilem za swoje zachowanie, on mnie przeprosil, wyjasnilismy sobie wszystko i odjechalismy w zgodzie.

Agresja i zlosc nie prowadzi do niczego i nie rozwiazuje problemow, a tylko podkreca cisnienie i szkodzi pieknosci :usmiech:

Pozdrawiam,
voytecku.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2014, o 11:44 przez voytecku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
perzu126
VIP
Posty: 242
Rejestracja: 27 sie 2011, o 02:22
VIN:
Lokalizacja: Perzów

Post autor: perzu126 »

To i ja sie dołącze, skoro mozna. Co tu się k@$#R%$%a mać dzieje na forum :boisie: :?: Agresja, wypominanie, obrażanie innych :zly: W203 jako samochód ma zła opinię, ale wydaje mi sie użytkownicy sa jeszcze gorsi- przynajmniej niektórzy :zlezkawoku: To ma byc pasja????
Dla wszystkich normalnych polecam www.w202.pl - spokojnie sympatycznie, wiele osob mimo, że dawno jezdzi czyms innym (niekiedy nawet BMW :wstyd: ) z checia wracaja podyskutować, własnie ze wzgledu na kulturę. Wielu z nas sie zna tylko wirtualnie, ale spotykając sie na żywo czujemy sie jak bysmy się znali od zawsze. Kocham to uczucie :zlezkawoku: Moderatorzy czuwaja nad kulturą i wszelkie hamstwo jest wykluczane odrazu :bravo:
To jest włąsnie to co odróznia uzytkowników :mb: od innych. Tutaj trudno znaleśc pasję :dobani:
Star Diagnosis, okolice Kępna
W123 300D - Ex
W202 C220 Diesel WDB2021211A313360
A208 CLK 200Kompressor, bezdachowiec:)WDB2084441T098123
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Perzu126 ... dzieje się dokładnie to samo, czego miałeś namiastkę na w202 w temacie o w203 a moderator prawdę mówiąc (pozdrów go :haha:) , dał się złapać na ten sam znany haczyk, tylko na razie na krótko. :tak:

Na moje oko w kwestii EMOCJI na forum się uspokaja, oddycha się lżej a co ciekawe, kultura dyskusji w wiekszości tematów wróciła do normy ogólnie akceptowalnej i dobrze a merytorycznie, przyroda nie znosi luk i nawet te najmniejsze z czasem się zapełnią ... choć szkoda całego zamieszania, bo tak niewiele trzeba było, żeby działo się normalnie albo może zbyt wiele właśnie dla niektórych i jest jak jest. :mysli:

Mądrej głowie dość po słowie a jak będą sprawy rozwijały się dalej, czas pokaże i ciepłe słowo pozdrowienia dla ziomali z w202. :ok:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, o 01:04 przez Smart, łącznie zmieniany 1 raz.
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
perzu126
VIP
Posty: 242
Rejestracja: 27 sie 2011, o 02:22
VIN:
Lokalizacja: Perzów

Post autor: perzu126 »

Smart pisze:Perzu126 ... dzieje się dokładnie to samo, czego miałeś namiastkę na w202 w temacie o w203 a moderator prawdę mówiąc (pozdrów go :haha: ) , dał się złapać na ten sam znany haczyk, tylko na razie na krótko. :tak:
Oj działo sie wtedy :boisie: Ale mamy i mielismy równiez kilku "awanturników", ale w sumie nigdy jakos nie przeszkadzali :glupek:
Smart pisze:Na moje oko w kwestii EMOCJI na forum się uspokaja,
A co sie stało z kolega mrbraendeth? Pogineło kilka jedgo tematów trzy warny? :mysli:
W kazdym badz razie zauwazeł, ze wiele nowych osób pyta o rózne pierdoły- przewaznie maja mała wiedzę techniczną, ale zostaja zbluzgani i zwyzywani. Nie lepiej odrazu odesłac do archiwum, bo w203 jest juz starym modelem i w sumie wszystko chyba już było
Star Diagnosis, okolice Kępna
W123 300D - Ex
W202 C220 Diesel WDB2021211A313360
A208 CLK 200Kompressor, bezdachowiec:)WDB2084441T098123
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Forumowicz Mrbrain... jaki był nie był, więc proszę nie wartościować mojej wypowiedzi w żadną stronę, bo stanowi tylko suchą, analityczną informację, ma od kilku lub kilkunastu dni zablokowaną możliwośc pisania w części publicznej forum i z mojego punktu widzenia, nie tyle za bluzganie, co za naruszanie w sposób istotny konstrukcji tematów na forum poprzez usuwanie swoich wypowiedzi w tematach poczynając od tych najstarszych i rosnąco, zastępując je spamem, co zresztą można zobaczyć, wymuszając tym samym takie a nie inne działanie moderatora względem swojej osoby. O szczegóły to raczej już do administracji forum proszę jeśli coś teges. Tyle. :mysli: :tak:

Z tego co się domyślam, można się z nim kontaktować bez problemów przez PW. :tak:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2014, o 11:25 przez Smart, łącznie zmieniany 1 raz.
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
perzu126
VIP
Posty: 242
Rejestracja: 27 sie 2011, o 02:22
VIN:
Lokalizacja: Perzów

Post autor: perzu126 »

Akurat nie wartosciowalem wypowiedzi tylko nie znałem szczegółów- teraz juz akurat znam. Nie chce isc w żadna strone, zeby nie bylo. I tym bardziej mnie przerazilo co tu sie wyprawia... Mozna powiedziec ze forum wymiera:(
Star Diagnosis, okolice Kępna
W123 300D - Ex
W202 C220 Diesel WDB2021211A313360
A208 CLK 200Kompressor, bezdachowiec:)WDB2084441T098123
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Wolałem uprzedzić, bo słowo pisane ma wady, a co do Twojego punktu widzenia na forum ... każdy ma swój punkt widzenia w tej materii i każdy ma do tego pełne prawo. Czas pokaże. :tak: :ok:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
milupl
VIP
Posty: 304
Rejestracja: 31 mar 2012, o 19:07
VIN:
Lokalizacja: DWL, DLU

Post autor: milupl »

Ja już jestem na tym forum ponad 2 lata, ale według mnie poziom merytoryczny naprawdę się obniżył, teraz jest więcej domysłów, a mniej konkretów. Wcześniej tego nie było. Amen
Mercedes C200 Kompressor, 163 KM, 2001 rok, Sport Coupe, Pakiet stylistyczny AMG + LPG
WDB2037451A177220
Gwiazdor
VIP
Posty: 52
Rejestracja: 29 lut 2012, o 19:46
VIN: WDB2032071F478199
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Gwiazdor »

Dziecinada i marnowanie transferu.
MB C 200, CDI 2,2 CLASSIC KOMBI, 2003r.
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

Supi przeniosłem tutaj gdzie miejsce na wyjaśnienie. :tak:
supi pisze:
Smart pisze:Raczej żartuję
czyli nie jesteś pewny :mysli: Można, ale nie zawsze pasuje.
Smart pisze:masz ochotę ... wal śmiało.
fakt okazji było nie mało............ ale nie zawsze pasuje.... i nie zawsze jest to mądre.
Koniec :offtopic:
Żartuję w moich stronach oznacza ŻARTUJE a nie NIE JESTEM PEWNY i tu polecam Kopalińskiego względem definicji tych dwóch różnych znaczeń słów, więc nie mam pojęcia jak doszedłeś do takiego wniosku. :tak:

W tej drugiej kwestii nawet nie warto ale prześledź swoje wypowiedzi to może coś dostrzeżesz. :haha:

Trzy. Dla jasności w emotach moja definicja i jak sądzę nie tylko ale nie będę się wspierał innymi:

1. :wysmiewacz: - wyśmiewacz zgodnie z nazwą, używany przeważnie w negatywnym kontekście mającym na celu złagodzeni ironicznego, prześmiewczego tonu ale jest jaki jest.

2. :rotfl: :haha: :zacieszacz: - śmiech, ubaw taki z przepony gdy mówi się coś wesołego, zabawnego ale nie ma na celu wypowiedzią nikomu dokuczyć a raczej rozbawić.

3. :tak: - spokojne potakiwanie w dyskusji oznaczające, że się słucha czy czyta z uwagą adwersarza albo podkreśla swoją wypowiedź charakterystycznym TAK.

A teraz znajdź JEDNĄ moją wypowiedź w której dookreślam tą emotą :wysmiewacz: stan i negatywny kontekst mojej wypowiedzi względem Ciebie, a potem przeglądnij swoje nie tylko względem mnie ... o samej treści nie wspominając. Warto też zwrócić na zawartość słowa przepraszam względem innych. :haha: Powodzenia. :ok:

Tyle i uśmiechnij się człowieku a nie pakuj wszystkiego w jeden wór względem swoich subiektywno/negatywnych ostatnio z natury kontekstów ... Pis end Lof. :rotfl: :pocieszacz:
CL203 WDB2037461A802397
Awatar użytkownika
Oczko
VIP
Posty: 74
Rejestracja: 11 lip 2014, o 18:23
VIN: WDB2032081F640864
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Oczko »

A to i ja dorzucę swoje "3 grosze" bo temat epicki :glupek: Co prawda nic do nikogo tutaj nie mam bo nawet jak ktoś odpowiada mi w niekoniecznie kulturalny sposób to zwyczajnie takie wypowiedzi ignoruje z jednego bardzo prostego powodu -> z głupkami się nie rozmawia i tutaj od razu wyjaśnienie -> głupek nie w sensie intelektualnym. Moje podejście opiera się na tym, że forum traktuje jako kopalnie wiedzy tylko trzeba wiedzieć gdzie kopać i czym :) Osobiście mniej denerwują mnie złe rady niż wypowiedzi sfrustrowanych profesjonalistów bo nie ma nic groźniejszego niż za duże ego :) Wiedza to majątek ale głowa powinna być jednak zawsze wyżej ... czterech liter :) Złą radę można wyprostować jednym prostym postem i niekoniecznie trzeba używać do tego epitetów :) Na koniec chciałbym życzyć wszystkim forumowiczom ogromnej dawki empatii bo pozytywne podejście do życia poprawia samopoczucie nie tylko nam ale i ludziom dookoła :)

Wsiądź do gwiazdy, puść muzyke niech Ci lol rozciągnie miche :D
kiepskie ale poeta ze mnie marny :D
WDB2032081F640864
C220 CDI
2004r Classic / Kombi
110kW/150KM
Awatar użytkownika
Smart
VIP
Posty: 5739
Rejestracja: 29 gru 2012, o 11:25
VIN:
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Smart »

A właśnie mam pytanie do młodszych kolegów. :tak: Jak jest różnica znaczeniowo między zwrotem "epicki" a "hipsterski"? :mysli: Czy to jeden pies? :mysli: Nie chciał bym gdzieś chlapnąć na mieście i wyjść na kulawego gostka ju noł. :haha:
CL203 WDB2037461A802397
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off topic”