Ciekawe filmiki znalezione w sieci

Linki do ciekawych stron związanych z MB

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Leżę i kwiczę ... powaliło mnie to .... :bravo:
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Dla mnie super, choć wolę tą czarną z porsche.
Awatar użytkownika
Dave0103
VIP
Posty: 324
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 16:57
VIN:
Lokalizacja: WGM

Post autor: Dave0103 »

:szok: CUDO!
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

http://www.youtube.com/watch?v=1yLS27kPj-0 tu też Porszenka

[ Dodano: 2013-12-17, 23:40 ]
http://www.youtube.com/watch?v=L__vXzBoulA tu też klimat podobny
Awatar użytkownika
Dave0103
VIP
Posty: 324
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 16:57
VIN:
Lokalizacja: WGM

Post autor: Dave0103 »

Ta pierwsza w kolorach jak subaru :P

Druga z tym silnikiem od bety była kiedyś na TVN Turbo w OPT... podobno rzeczoznawca wycenił ją na ponad 300tys :szok:

Mi osobiście najbardziej podoba się ta " wiśniowa" z silnikiem merca... Taki niby klasyk ale też tak trochę pod amerykę podchodzi ;)

no ale o gustach się nie rozmawia :D
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

Jak dla mnie rewelacja ... gdybym miał taką kase , bym się nie zastanawiał ... ale nie mam .. i śmigam tym co mam ..
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

A jak dla mnie szmelc. Jezdzilem tym w Niemczech ponad miesiac temu i sie nie przekonalem. Zapisy na jazde probna sa fajne. Wypelnia sie ankiete w internecie, dzwonia po godzinie, wyznaczaja termin i zapraszaja. Salon jak iStore Apple-a.. nic nie jest z mechanika zwiazane, odczucie jak bysmy telewizor kupowali a nie samochod.

Jazda samym samochodem jest swietna. Bajery itd. (klamki, komputer) ma fajne. Jednak brak ryku silnika psuje cale odczucia podczas przyspieszenia i jazdy.. Przy wysokich predkosciach slychac tylko szumy wiatru.. wkurzajace. O osiagach nic nie bede mowil, wiadomo ze Tesla sobie radzi z M5 na prostej.

Konczac - co mnie wkurza? To co w kazdym eko samochodzie na prad - zasieg, ktory jest wrecz smieszny. W trase jako tako w poblizu sie gdzies dojedzie, ale zwykly wypad np. do Niemiec by sie dla mnie w polowie skonczyl na.. noclegu/postoju. Dla osoby co ma sobie tym jezdzic do pracy z rana i wracac pod wieczor do domu i go podlaczac na cala noc jest to moze fajne ale dla osob jezdzacych sporo, np. w trase czy poza miasto to nonsens. Typowy samochod na miasto - w rozmiarze samochodu klasy sredniej/premium. Kiepsko to widze.. moze jakies pseuso eko-rodzinny i zwolennicy Priusa i innych cipomobilow sie na to skusza.
Dziadek
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 26 lis 2009, o 12:38
VIN:
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: Dziadek »

mrbraindeath pisze:Jednak brak ryku silnika psuje cale odczucia podczas przyspieszenia i jazdy.. Przy wysokich predkosciach slychac tylko szumy wiatru.. wkurzajace
Można już to oszukać. Producent przewidział możliwości akustyczne silnika V6,V8,V12 i naprawdę działa t bo sam miałem możliwość jazdy autem z jednostką diesla z tym "bajerem" i faktyczni działa przy dobrym nagłośnieniu choć nie to samo jak otworzysz latem szyby a tam klekle V12 benz :wysmiewacz:
Byłem przeciwny .Moderator loneraider zablokował możliwość dalszej mej wypowiedzi na forum bo byłem przeciwko antysemityzmowi mrbraindeath-a usuwają mój temat tuszując wszystko. Dla zainteresowanych mam orginalną treść .
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

Oszukac.. chyba jakies Twoje ulubione slowo :rotfl: Wole pierdziawke z "jakims dzwiekiem" niz duzy mikser na kolkach bez dzwieku.
Dziadek
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 26 lis 2009, o 12:38
VIN:
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: Dziadek »

mrbraindeath pisze:Konczac - co mnie wkurza? To co w kazdym eko samochodzie na prad - zasieg, ktory jest wrecz smieszny. W trase jako tako w poblizu sie gdzies dojedzie, ale zwykly wypad np. do Niemiec by sie dla mnie w polowie skonczyl na.. noclegu/postoju. Dla osoby co ma sobie tym jezdzic do pracy z rana i wracac pod wieczor do domu i go podlaczac na cala noc jest to moze fajne ale dla osob jezdzacych sporo, np. w trase czy poza miasto to nonsens. Typowy samochod na miasto - w rozmiarze samochodu klasy sredniej/premium. Kiepsko to widze.. moze jakies pseuso eko-rodzinny i zwolennicy Priusa i innych cipomobilow sie na to skusza.
Nie jest tak do końca...ale fakt może być uciążliwe ..

Zasięg auta wynosi około 260 km w wersji z najmniejszym pakietem akumulatorów oraz 480 km w wersji z największym pakietem akumulatorów. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa około 5,6 s, a prędkość maksymalna przekracza 200 km/h. Wersja sportowa Modelu S przyspiesza od 0 do 100 km/h w około 4,5 s.

Akumulatory: litowo-jonowe typu 18650 z katodą LiNiCoAlO2 firmy Panasonic
Czas ładowania 0-100%: około 8,5 godziny ładowarką pokładową o mocy 10 kW lub około 4 godziny opcjonalną ładowarką pokładową o mocy 20 kW (2x10 kW); sprawność ładowarki sięga 92%
Czas szybkiego ładowania: około 45 minut zewnętrzną ładowarką o mocy 120 kW; 30 minut ładowania głęboko rozładowanego pakietu pozwala przejechać do 320 km; 20 minut ładowania pozwala uzupełnić 50% energii
Energia zgromadzona w akumulatorach: około 85 kWh
Gwarancja na akumulatory: 8 lat bez limitu przebiegu
Całkowita masa: prawdopodobnie około 550 kg
Chłodzenie/ogrzewanie pakietu: cieczą

Wszelkie dane na :
http://www.samochodyelektryczne.org/tesla_model_s.htm
Byłem przeciwny .Moderator loneraider zablokował możliwość dalszej mej wypowiedzi na forum bo byłem przeciwko antysemityzmowi mrbraindeath-a usuwają mój temat tuszując wszystko. Dla zainteresowanych mam orginalną treść .
Awatar użytkownika
jarod32
Użytkownik
Posty: 4437
Rejestracja: 22 paź 2013, o 13:26
VIN: Honda_PILOT
Lokalizacja: DLW
Kontakt:

Post autor: jarod32 »

A mi się nadal to podoba ... :haha: tylko nie białe ....
270 CDI asb 2002r Avantgarde już historia ...
Mitsubishi Pajero 2,5TD 1988 :D też historia
HONDA Accord 2.4 Tourer aktualnie jako drugie
HONDA Pilot 3.5 made in Canada ;)
Z moim zdaniem i opiniami nie trzeba się zgadzać.. zawsze chętnie poznam inne ;)
mrbraindeath
expert
Posty: 2754
Rejestracja: 22 cze 2011, o 10:48
VIN:
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mrbraindeath »

I co Ty mi chcesz tym powiedziec? Jezdzilem tym samochodem i nim zrobilem dobre 60km. Podczas wyjechania mialem zasieg 450km a samochod byl calkowicie naladowany. Jak wrocilem mial zasieg ponizej 350km.. a jak mowilem, zrobilem 60 z hakiem.

Podalem na moim przykladzie, czyli jakies 1000km ktorych nie przejedziesz w ciagu dnia. Supercharger ktory ma byc dostepny w roznych miejscach Europy doda na szybko 300km - jednak po jednym szybkim naladowaniu nastepny raz trzeba ladowac wolno. Wiec badz co badz nie przejade 1000km.. o co Ci wiec chodzi?

PS: Za linki przekroju auto-swiat dziekuje.. wystarczy wejsc na http://www.teslamotors.com/de_DE/
Awatar użytkownika
supi
VIP
Posty: 4956
Rejestracja: 10 lut 2013, o 21:07
VIN:
Lokalizacja: Muranów

Post autor: supi »

Nie zmienia to tego, że być może kiedyś wszyscy czymś takim bedziemy pomykać. 4.5 sekundy do paczki i do tego sprężysty zawias = fajna zabawa. Ja jestem na tak. Brak dźwięku do przeżycia, byle dobrze w fotel wgniatało. :haha:
Dziadek
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: 26 lis 2009, o 12:38
VIN:
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: Dziadek »

mrbraindeath pisze:I co Ty mi chcesz tym powiedziec? Jezdzilem tym samochodem i nim zrobilem dobre 60km. Podczas wyjechania mialem zasieg 450km a samochod byl calkowicie naladowany. Jak wrocilem mial zasieg ponizej 350km.. a jak mowilem, zrobilem 60 z hakiem.
Nikt Ci niczego nie zarzuca jak ty to często lubisz :bezradny: ale auto jest w różnych kategoriach wyposażenia co również dotyczy baterii.Gdybyś był uprzejmy doczytać więcej jest informacja ,że przejedzie 450 km ale przy pewnych warunkach jakie producent jasno informuje na www i przy prędkości nie przekraczającej 90km/h

[ Dodano: 2013-12-27, 17:15 ]
mrbraindeath pisze:Wiec badz co badz nie przejade 1000km..
Czy obiecywałem Ci 1000kmm....hmmm....NIE! Fakt barjer jest wiele ,ale i tak nie unikniemy tego typu aut w przyszłości ,ale sama idea rozwoju motoryzacji jest obiecująca .Jestem na TAK mimo ,że do ECO mi daleko :wysmiewacz:

[ Dodano: 2013-12-27, 17:16 ]
supi pisze:4.5 sekundy do paczki i do tego sprężysty zawias = fajna zabawa. Ja jestem na tak. Brak dźwięku do przeżycia, byle dobrze w fotel wgniatało.
:rotfl: :ok: :ok: :ok:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2013, o 17:15 przez Dziadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Byłem przeciwny .Moderator loneraider zablokował możliwość dalszej mej wypowiedzi na forum bo byłem przeciwko antysemityzmowi mrbraindeath-a usuwają mój temat tuszując wszystko. Dla zainteresowanych mam orginalną treść .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linki”