Logo naszego forum

Informacje o zlotach, ogłoszenia, sugestie, sprawy wewnętrzne.

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
Grzesiek
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 7 lis 2007, o 14:23
VIN:
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: Grzesiek »

ja ostatnio widzialem betke siodemke na niemieckich blachach i spodobalo mi sie ze mial na tylnym zderzaku na dole wlasnie taki cienki maly napis
fajnie to wygladalo dyskretnie ale widocznie (srbrny napis gustowna czcionka a lakier mial czarny)

i na tylnym zderzaku mniej wiecej rowno po prawej stronie kolo zaslepki na hak :)

wtedy tylko dwie wersje np. czarna (ciemny grafit/szary) dla wersji kolorystycznych jasnych mb oraz np tez taka jasna srebrna dla ciemnych mb co wy na to?? mala na przezroczystej folii linijka tekstu " w203.pl "

ps. zmichal nie chcialbym sie czepiac ale nadal nie wypowiedziales sie w sprawie logo forum :/ czy podoba sie czy nie czy zmieniasz czy nie czy popracowac nad czyms innym w wolnej chwili...
C 200 Kompressor 2002
Awatar użytkownika
zmichal
Administrator
Posty: 416
Rejestracja: 18 wrz 2007, o 23:02
VIN:
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: zmichal »

Grzesiek, a może wykorzystasz zdjęcie, które obecnie ustawiłem jako logo? Mi ono podoba się najbardziej, bo jest to ujęcie, na którym widać, że to mb ! A na Twoim projekcie widać sam reflektor (są auta mające podobne światła)
mercedess_ml
VIP
Posty: 430
Rejestracja: 19 lis 2007, o 11:04
VIN:
Lokalizacja: RZEPIN
Kontakt:

Post autor: mercedess_ml »

skoro trzeba prosić o to by ramki zamawiac to pomyślcie co bedzie z naklejkami.....?? słomiany zapał :smutny:
Grzesiek
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 7 lis 2007, o 14:23
VIN:
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: Grzesiek »

mercedess_ml pisze:skoro trzeba prosić o to by ramki zamawiac to pomyślcie co bedzie z naklejkami.....?? słomiany zapał :smutny:
tylko ze przy ramkach zamowienie jest spore i koszt wychodzi duzy bo trzeba przygotowac matryce
natomiast naklejki mozna zrobic w ilosci sztuk np 5 :D wystarczy pierwsza lepsza drukarnia z ploterem lub ploterem tnacym i koszt tez wielki nie bedzie :D
C 200 Kompressor 2002
MasterZomp
VIP
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2008, o 08:25
VIN:
Lokalizacja: Kraków

Propozycja

Post autor: MasterZomp »

Witam,

kumpel zrobil na moja prozbe logo, ktore uwazam za bardzo ciekawe i swietnie oddajace klimat 203-ki, laczy w sobie charakterystyczna linie reflektora i przedniej atrapy.

jesli znajdzie u was uznanie, mysle ze mozna by je wykorzystac jako naklejki, lub wzor na tablice, a takze zamiescic na witrynie :)

Pozdrawiam

P.S. Nie wiem jak zamiescic zdjecie, jesli ktos pomoze to owoc pracy Fesoua, bedzie mogl byc widoczny :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2008, o 15:39 przez MasterZomp, łącznie zmieniany 1 raz.
180 K SportCoupe '04
Awatar użytkownika
Artur_art
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:37
VIN:
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Artur_art »

MasterZomp pisze:Nie wiem jak zamiescic zdjecie
Dołączeni zdjacia jest bardzo proste, ale jeśli nie potrafisz to wyślij Adminowu lub mi na PW to my zamieścimy
Awatar użytkownika
lonek_rwl
VIP
Posty: 373
Rejestracja: 24 paź 2007, o 22:07
VIN:
Lokalizacja: Rewal/Szczecin

Post autor: lonek_rwl »

Kurde ta lampa wyglada jak d^&%^& :P Moze gdyby byla jeszcze z drugiej strony bylo by lepiej ? Ale pomysl ciekawy :)
Moje Playstation®Network
Obrazek
C200K Sport coupe 2002r.
MasterZomp
VIP
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2008, o 08:25
VIN:
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MasterZomp »

raczej jak du&%$cia :P, co poradzic taki jest kontur lampy w naszych 203-ach, a i jeszcze na szybko jakby to moglo wygladac na samochodzie :D

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
180 K SportCoupe '04
Awatar użytkownika
lonek_rwl
VIP
Posty: 373
Rejestracja: 24 paź 2007, o 22:07
VIN:
Lokalizacja: Rewal/Szczecin

Post autor: lonek_rwl »

Ale jestem faja. Dopiero zauwazylem ze tam pisze w203 :P
Moje Playstation®Network
Obrazek
C200K Sport coupe 2002r.
Awatar użytkownika
Gruby
VIP
Posty: 212
Rejestracja: 6 lis 2007, o 16:07
VIN:
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Gruby »

Mysle ze jak by byly dwie lampy bylo by super
MasterZomp
VIP
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2008, o 08:25
VIN:
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MasterZomp »

Gruby pisze:Mysle ze jak by byly dwie lampy bylo by super
zeby byla jasnosc - w tym logo kontur lampy to jest W, a atrapa to jest cyfra 203, wiec z druga lampa to by bylo W203W, wiec troche glupio


Pozdrawiam
180 K SportCoupe '04
Awatar użytkownika
mrnoone
VIP
Posty: 83
Rejestracja: 11 paź 2007, o 16:07
VIN:
Lokalizacja: W-wa

Post autor: mrnoone »

Muszę przyznać, bardzo fajny pomysł, a może drugą lampę zrobić z PL wtedy będzie W203.PL i można by zrezygnować z dolnego podpisu
W203180K07'
mercedess_ml
VIP
Posty: 430
Rejestracja: 19 lis 2007, o 11:04
VIN:
Lokalizacja: RZEPIN
Kontakt:

Post autor: mercedess_ml »

myslę, ze dodawanie czegokolwiek do tego projektu bedzie za bardzo przesadzone, akurat ten projekt jesli chodzi o mnie jest ok :ok: gratuluje pomysłu :tak:
MasterZomp
VIP
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2008, o 08:25
VIN:
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MasterZomp »

mercedess_ml pisze:myslę, ze dodawanie czegokolwiek do tego projektu bedzie za bardzo przesadzone, akurat ten projekt jesli chodzi o mnie jest ok :ok: gratuluje pomysłu :tak:
dzieki za to, uznania naleza sie autorowi projektu - FESOU-owi, ktory btw. jezdzi Bravem, ale moze kiedys sie nawroci :plask:

jak na razie, maly odzew wiec pewnie sam sobie zrobie naklejke :)

Pozdrawiam
180 K SportCoupe '04
Awatar użytkownika
homontos
Moderator VIP
Posty: 504
Rejestracja: 4 lis 2007, o 21:58
VIN:
Lokalizacja: gdynia

Post autor: homontos »

mnie również podoba się ten projekt i z chęcią też nakleił bym sobie taką naklejkę gdzieś na zderzaku taką przezroczystą albo koło płetwonurka :) btw ktoś nurkuje z naszej braci jeszcze ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE FORUM”