Dzień dobry wszystkim!
Mercedes c200 w203 2.0 kompressor 2001rok (przedlift) , sk, automatyczna
Po pierwsze witam wszystkich fanów, od niedawna też jestem fanem gwiazdy. Przypadkiem takiego malucha wziąłem w automacie i naprawdę fajnie to jeździ, do tego gaz... Ale jest mała rzecz do zrobienia... Mianowicie wymieniałem zderzak i jakiś janusz wysłał mi grill bez gwiazdy. Tzn bez tej listewki w kształcie gwiazdy. Jak wszyscy wiedzą zacząłem to szukać....cięzko kupić.... lepiej cały grill.... Noi i gdy zacząłem sprawdzać te grille to pojawiły mi się też te podświetlane gwiazdy LED. Tye ,że one są rozmiarem większe niż w Cupe. Do tego większość custom atrap w internecie wydaje się do wersji sedan. Niektórzy sprzedawcy twierdzą ,że ta jest do wersji coupe ale już cięzko nawet przy numere seryjnym komuś uwierzyć. Dlatego moje pytanie.
1: Czy ktoś w ogóle bawił się z dużą gwiadą led w w203 sportcoupe ? Jeżeli tak to proszę o wskazanie jakiegoś grilla/gwiazdzy
2. Czy ktoś w sportscoupe generalnie ma pewność , który grill jest odpowiedni.
Już się trochę nakreciłem i dla własnej zabawy chciałbym spróbować to zmontować, z drugiej strony nie chce WYDAWAĆ BEZ SENSU kilku stów dla samochodu za który zapłaciłem 4 tysiące...
Serdecznie was proszę o jakieś wskazówki.
Pozdrawiam
Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe
Moderator: Dziki Mar
-
bartus
- Użytkownik
- Posty: 1
- Rejestracja: 18 mar 2020, o 08:13
- VIN: WPB2037451A197514
- Lokalizacja: Toruń
Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2020, o 13:16 przez bartus, łącznie zmieniany 1 raz.
<bartek
> MB W203 C200 2.0 2001r. Sportcoupe Automat .
- siwix
- JuniorAdmin
- Posty: 4718
- Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:38
- VIN: WDB2032521F833745
- Lokalizacja: Świdwin/ Buxtehude/Stade (DE)
- Kontakt:
Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe
Do powitań jest właściwy ku temu temat.
Część można dobrać po numerze VIN i wtedy jest pewność że pasuje.
Świecąca
... nie moja bajka, no chyba że do Actrosa
Część można dobrać po numerze VIN i wtedy jest pewność że pasuje.
Świecąca
S203 M272 2.5 V6
S213 M276 3.5 V6 BiTurbo
Regulamin Forum
- danielxj600
- VIP
- Posty: 177
- Rejestracja: 5 gru 2021, o 23:46
- VIN: WDB2112161A508504
- Lokalizacja: Toruń
Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe
Nie zakładam nowego tematu, podepnę się tu.
Pacjent w211 polift. Są dwa rodzaje grili (oczywiście oryginalnych). Jedne mają czarne kratki, tak normalnie. Ale są też takie srebrne (szare). Wie ktoś o co chodzi ? Avangarde, clasic, elegance. Tam byly jakieś różnice?
Pacjent w211 polift. Są dwa rodzaje grili (oczywiście oryginalnych). Jedne mają czarne kratki, tak normalnie. Ale są też takie srebrne (szare). Wie ktoś o co chodzi ? Avangarde, clasic, elegance. Tam byly jakieś różnice?
W115 240D 1974r. MANUAL KOŚĆ SŁONIOWA Był
W124 200CE 1995r. COUPE AUTOMAT SPORTLINE WDB1240401C246711 Był
W211 2.7 CDI 2004r. AUTOMAT AVANTGARDE WDB2112161A508504 Jest
W124 200CE 1995r. COUPE AUTOMAT SPORTLINE WDB1240401C246711 Był
W211 2.7 CDI 2004r. AUTOMAT AVANTGARDE WDB2112161A508504 Jest
- Przybek
- Moderator VIP
- Posty: 4009
- Rejestracja: 8 lis 2017, o 02:23
- VIN: WDB2032081F659063
- Lokalizacja: Łódź
Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe
Class/Ele ma szare a Ava ma czarne błyszczące.
- danielxj600
- VIP
- Posty: 177
- Rejestracja: 5 gru 2021, o 23:46
- VIN: WDB2112161A508504
- Lokalizacja: Toruń
Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe
Dzięki Przybek.
W115 240D 1974r. MANUAL KOŚĆ SŁONIOWA Był
W124 200CE 1995r. COUPE AUTOMAT SPORTLINE WDB1240401C246711 Był
W211 2.7 CDI 2004r. AUTOMAT AVANTGARDE WDB2112161A508504 Jest
W124 200CE 1995r. COUPE AUTOMAT SPORTLINE WDB1240401C246711 Był
W211 2.7 CDI 2004r. AUTOMAT AVANTGARDE WDB2112161A508504 Jest


