Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe

Modyfikacje układu zawieszenia, felgi, dystanse, układ hamulcowy, skrzynie biegów, dyferencjał, tunning optyczny nadwozia

Moderator: Dziki Mar

ODPOWIEDZ
bartus
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, o 08:13
VIN: WPB2037451A197514
Lokalizacja: Toruń

Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe

Post autor: bartus »

Dzień dobry wszystkim!

Mercedes c200 w203 2.0 kompressor 2001rok (przedlift) , sk, automatyczna
Po pierwsze witam wszystkich fanów, od niedawna też jestem fanem gwiazdy. Przypadkiem takiego malucha wziąłem w automacie i naprawdę fajnie to jeździ, do tego gaz... Ale jest mała rzecz do zrobienia... Mianowicie wymieniałem zderzak i jakiś janusz wysłał mi grill bez gwiazdy. Tzn bez tej listewki w kształcie gwiazdy. Jak wszyscy wiedzą zacząłem to szukać....cięzko kupić.... lepiej cały grill.... Noi i gdy zacząłem sprawdzać te grille to pojawiły mi się też te podświetlane gwiazdy LED. Tye ,że one są rozmiarem większe niż w Cupe. Do tego większość custom atrap w internecie wydaje się do wersji sedan. Niektórzy sprzedawcy twierdzą ,że ta jest do wersji coupe ale już cięzko nawet przy numere seryjnym komuś uwierzyć. Dlatego moje pytanie.

1: Czy ktoś w ogóle bawił się z dużą gwiadą led w w203 sportcoupe ? Jeżeli tak to proszę o wskazanie jakiegoś grilla/gwiazdzy
2. Czy ktoś w sportscoupe generalnie ma pewność , który grill jest odpowiedni.

Już się trochę nakreciłem i dla własnej zabawy chciałbym spróbować to zmontować, z drugiej strony nie chce WYDAWAĆ BEZ SENSU kilku stów dla samochodu za który zapłaciłem 4 tysiące...

Serdecznie was proszę o jakieś wskazówki.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2020, o 13:16 przez bartus, łącznie zmieniany 1 raz.
<bartek :oops: > MB W203 C200 2.0 2001r. Sportcoupe Automat .
Awatar użytkownika
siwix
JuniorAdmin
Posty: 4717
Rejestracja: 26 paź 2014, o 18:38
VIN: WDB2032521F833745
Lokalizacja: Świdwin/ Buxtehude/Stade (DE)
Kontakt:

Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe

Post autor: siwix »

Do powitań jest właściwy ku temu temat.
Część można dobrać po numerze VIN i wtedy jest pewność że pasuje.
Świecąca :mb: ... nie moja bajka, no chyba że do Actrosa
:!: Nie pomagam przez pw-- pytania pozostaną bez odpowiedzi
S203 M272 2.5 V6
S213 M276 3.5 V6 BiTurbo
Regulamin Forum
Awatar użytkownika
danielxj600
VIP
Posty: 177
Rejestracja: 5 gru 2021, o 23:46
VIN: WDB2112161A508504
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe

Post autor: danielxj600 »

Nie zakładam nowego tematu, podepnę się tu.
Pacjent w211 polift. Są dwa rodzaje grili (oczywiście oryginalnych). Jedne mają czarne kratki, tak normalnie. Ale są też takie srebrne (szare). Wie ktoś o co chodzi ? Avangarde, clasic, elegance. Tam byly jakieś różnice?
W115 240D 1974r. MANUAL KOŚĆ SŁONIOWA Był
W124 200CE 1995r. COUPE AUTOMAT SPORTLINE WDB1240401C246711 Był
W211 2.7 CDI 2004r. AUTOMAT AVANTGARDE WDB2112161A508504 Jest
Awatar użytkownika
Przybek
Moderator VIP
Posty: 4006
Rejestracja: 8 lis 2017, o 02:23
VIN: WDB2032081F659063
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe

Post autor: Przybek »

Class/Ele ma szare a Ava ma czarne błyszczące.
Awatar użytkownika
danielxj600
VIP
Posty: 177
Rejestracja: 5 gru 2021, o 23:46
VIN: WDB2112161A508504
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy grill / atrapa i emblemat. W203 sportcoupe

Post autor: danielxj600 »

Dzięki Przybek.
W115 240D 1974r. MANUAL KOŚĆ SŁONIOWA Był
W124 200CE 1995r. COUPE AUTOMAT SPORTLINE WDB1240401C246711 Był
W211 2.7 CDI 2004r. AUTOMAT AVANTGARDE WDB2112161A508504 Jest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie, Nadwozie, Hamulce, Napęd, Wydech”